» Корисна інформація

Корисна інформація

   Вологість зерна, одержуваного для зберігання на елеватор, залежить від багатьох чинників. За рівнем вологості зерно прийнято поділяти на чотири категорії - сире, вологе, середньої сухості і сухе. Лише тільки сухе зерно придатне для тривалого зберігання. Якщо ж в зерні підвищений рівень вологи, воно вимагає додаткової обробки в спеціальних сушарках.

   Більшість сушарок працюють на газу, що в даний час можна порівняти з елементом розкоші. Тому багато фермерських господарств та елеваторів активно переобладнують газові котли на твердопаливні. Широка різноманітність твердого палива, його порівняльна дешевизна і доступність, роблять таку модернізацію вельме привабливою і економічно вигідною. Кожне господарство в процесі своєї діяльності має в своєму розпорядженні величезною кількістю відходів, які доцільно і вигідно використовувати в якості палива.

   Саме виходячи з цих міркувань, ТОВ «Інтерзерноторг» в даний час веде активну модернізацію котлів. Ми маємо в своєму розпорядженні власну лінію з виробництва паливних гранул з відходів деревообробки і сільського господарства. Гранулювання відходів, хоча і призводить до деякого подорожчання такого виду палива в порівнянні з використанням необроблених відходів, за те підвищує його ККД, а як наслідок рівень тепловіддачі. Не дивлячись на досить великий обсяг капіталовкладень для переобладнання сушарок, ми, в кінцевому рахунку, прийдемо до суттєвої економії на витрати з оплати природного газу. А це, в свою чергу, скоротить витратну частину на сушку зерна, а значить, як постачальник послуги, ми будемо мати можливість бути більш гнучкими в ціновій політиці.

   Крім сушіння, на елеваторах зерно проходить ще один, не менш важливий процес обробки - очищення. Цей процес покликаний очистити зерно від домішок і тим самим збільшити його технологічну цінність в процесі зберігання і подальшої переробки. На нашому елеваторі все зерно проходить подвійне очищення.


Змінити мову сайту: