» » Комбікорм для свиней Finisher

Комбікорм для свиней Finisher (Ціна: дог)

   Маса поросяти при народженні на пряму залежить від якості годівлі свиноматки. У цей період необхідно приділяти особливу увагу раціону свині. Збалансоване харчування забезпечить плодючість і високий рівень молочності в період лактації, підвищить якість молозива. Що в підсумку призведе до швидкого зростання поросят і зміцненню їх імунної системи. Спостерігається, що при збалансованому раціоні свиноматки, поросята мають кращий апетит і засвоюють корм легше.

   Важливо коригувати кількість годувань не тільки свиноматки, але так само і свині на відгодівлі. Свиней, що ожиріли, необхідно утримувати окремо від свиней з нормальним рівнем ваги або недостатньої угодованістю. Останнім рекомендується забезпечити додаткове годування.

   Відзначимо, що доросла свиня в середньому на 10% легше перетравлює клітковину в порівнянні з молодим поросям. Виходячи з потреби організму свиноматки або свині на відгодівлі, ми розробили комбікорм з підвищеним вмістом клітковини. Високий вміст клітковини стимулює роботу кишечника і перешкоджає розмноженню хвороботворних бактерій в ньому.

   Не менш важливим є рівень вмісту протеїну. При високому рівні вмісту протеїну збільшується рівень pH в шлунку тварини, що призводить до розвитку хвороботворних бактерій і погіршення перетравлення білка.

   Раціон повинен бути збалансований за протеїном, клітковиною, головними амінокислотами, мінеральними речовинами і вітамінами. Такий раціон забезпечить високий приріст худоби.

   Комбікорм Finisher був розроблений з урахуванням всіх особливостей і потреб свиней вагою від 70 до 120 кг.

Комбікорм для свиней FinisherКомбікорм для свиней FinisherКомбікорм для свиней Finisher

 

   ТОВ «Інтерзерноторг» на постійній основі реалізує збалансований комбікорм для свиней Finisher з наступними характеристиками:

  • Протеїн - 160 г/кг
  • Жир - 40 г/кг
  • Клітковина - 50 г/кг
  • Чиста енергія - 2 262 ккал/кг або 9,09 МДж/кг
  • Обмінна енергія - 3079 ккал/кг або 12,59 МДж/кг

 

Комбікорм для свиней Finisher

Ціна: дог

Замовити
Змінити мову сайту: