» Надаємо послуги

Надаємо послуги

   Прибутковість сільського господарства обумовлена багатьма факторами. Один з найважливіших - налагоджене взаємодія з підприємствами переробки і зберігання продукції. Іншими словами ланцюжок від поля до готової продукції повинен бути максимально скороченим за таким показником, як віддаленість одного підприємства від іншого. Це істотно знизить витрати на транспортування сировини для зберігання і подальшої переробки або продажу.

   ТОВ «Інтерзерноторг» має власний елеватор, що складається з 57 бункерів місткістю 270 м3 кожний. Ми впровадили нову систему термометрії для якісного контролю над температурою зерна. Ця система встановлена в кожному бункері по всій його висоті. Дані, отримані системою, передаються за допомогою інтернету на комп'ютер оператора, що дозволяє оперативно реагувати на перегріви зерна і запобігає виникнення його прілості.

   Маючи вигідне розташування, новітнє обладнання та високий професіоналізм співробітників, наш елеватор пропонує послуги з прийому, очищенню, сушинню та зберіганню зернових та олійних культур.

   Ми маємо власну атестовану лабораторію, яка в найкоротшій терміни проведе аналіз культур і видасть необхідні документи.

   Підприємство має можливість працювати з автомобільним і залізничним транспортом.

Надаємо послугиНадаємо послуги
   Також підприємство робить послуги з переробки сої на макуху і олію на давальницькій основі.


Замовити
Змінити мову сайту: