Олія соєва (Ціна: дог)

Олія соєва

   Соєва олія за вмістом вітаміну Е1 (токоферолу) займає лідируюче місце серед інших видів рослинних олій. Якщо порівнювати соєву олію з іншими видами рослинного масла по рівню вмісту токоферолу, то на 100 грам соняшникової олії припадає 67мг., олівкової - 13 мг., тоді як в соєвій олії зміст даної речовини дорівнює 114 мг. Це масло рекомендується як відмінний стабілізатор холестерину в крові і джерело вітаміну Е для вагітних жінок. Воно широко застосовується в косметології, дієтології та кулінарії. До складу входить велика кількість вітамінів і мікроелементів. Вміст вітамінів Е і К робить олію соєвих бобів незамінним компонентом у лікуванні серцево-судинних захворювань. Вчені виявили, що регулярне вживання соєвого масла в шість разів скорочує ризик отримання інфаркту.

   Масло з соєвих бобів володіє досить специфічним ароматом. В їжу таке масло вживають тільки в рафінованому вигляді після пресування і екстракції. Маючи спочатку солом'яно-жовтий відтінок, після рафінування і дезодорування соєва олія набуває прозорий колір з легким рожевим відтінком. Саме таку олію використовують в кулінарії для приготування різних соусів і заправок для салатів. Так само соєве масло є основою для виробництва маргаринів.

   При переробці соєвих бобів ТОВ «Інтерзерноторг» використовує тільки ретельно очищені, здорові, зрілі насіння, жовтого кольору. Ми виробляємо соєву олію методом пресування та екстракції. В процесі виробництва ми не використовуємо хімічні добавки. Як результат - ми пропонуємо олію соєву вищої якості, що відповідає стандарту України ДСТУ 4534: 2006 «ОЛІЯ СОЄВА». Наш продукт може бути використаний як в кормовій, так і в харчовій продукції.


Ціна: дог

Замовити
Змінити мову сайту: