Кукурудза (Ціна: дог.)

КукурудзаКукурудза

 

   Кукурудза або маїс єдиний рід Кукурудза, що відноситься до сімейства злакових. Існує величезна різноманітність сортів кукурудзи різних напрямків використання. Умовно їх можна поділити на силосну, зернову і універсальну. Кукурудза має широке застосування в харчовій промисловості, що пояснює її популярність у всьому світі. Це не вибаглива рослина, яка добре росте на різних видах грунтів і дає стабільний урожай. Кукурудза досить добре переносить посуху.

   Кукурудзу на зерно вирощують у всьому світі - від тропічних широт до Скандинавських країн. Безперечним лідером за рівнем виробництва кукурудзи є США та Китай, тоді як Україна в цьому рейтингу займає лише десяте місце.

   Практично 20% кукурудзи використовується в харчовій промисловості для виробництва борошна, круп, пластівців, крохмалю та олії. Переважна кількість всього врожаю кукурудзи, близько двох третин, щорічно використовується у вигляді поживного корму для тварин і птахів. Для приготування кормів використовується не тільки зерно, а й стебла, листя і навіть коріння. Це відмінний вид зеленого корму, що включає великий вміст мінеральних речовин і вітамінів, таких як калій, кальцій, магній, залізо, фосфор, Е, В, РР і фолієву кислоту. Кукурудза один з найбільш висококалорійних джерел енергії і забезпечує більше жиру, ніж ячмінь і пшениця.

   Безперечно позитивний вплив продуктів з кукурудзи на організм людини. Володіючи великою кількістю вуглеводів, кукурудза допомагає нормалізувати рівень цукру в крові, позитивно впливає на центральну нервову систему. Маленьким дітям і хворим м'язовою дистрофією, кукурудза допомагає набирати масу тіла, при цьому, виключаючи проблему ожиріння.


Ціна: дог.

Замовити
Змінити мову сайту: