Ячмінь (Ціна: дог.)

ЯчміньЯчміньЯчмінь

 

   Ячмінь - рід одно- дво- багаторічних злакових рослин. Це один з найдавніших злаків, що обробляється на землі. Першу згадку про ячмінь ми можемо відшукати в Біблії. Так само ячмінні зерна були знайдені при розкопках міст Стародавнього Єгипту, Риму, Греції, Палестини і Китаю.

   Більше 5000 років людьми оброблявся ячмінь з метою отримання борошна для випікання хліба. Пізніше, приблизно 2000 років до нашої ери, ячмінні зерна знайшли інше застосування. Їх почали використовувати для отримання солоду (пророщені, а потім висушені зерна ячменю). Солод широко застосовувався в стародавньому пивоварінні та винокурінні. В даний час ячмінь так само популярний в пивоварної промисловості і у виробництві перлової і ячних круп.

   На основі ячменю, завдяки його поживної цінності і масі корисних для організму людини властивостей, роблять відвари і настої, які широко застосовуються в народній медицині. Ці народні «ліки» покликані допомогти при захворюваннях нирок, сечового міхура, органів дихання, шлунково-кишкового тракту і молочних залоз. Так само це незамінний продукт для зміцнення імунної системи і відновлення здоров'я організму після важких хвороб.

   Чим же так унікальний ячмінь? Пропонуємо для початку розібратися в його складі:

   Склад ячмінного зерна вигідно відрізняється оптимальним співвідношенням білків і вуглеводів. При цьому за своєю харчовою цінністю ячмінний білок багаторазово перевершує білок пшениці. Так само за показниками вмісту харчових волокон бета-глюконат він істотно «обходить» свого родича - вівсяне зерно. Саме завдяки підвищеному вмісту цих волокон, продукти з ячменю сприяють очищенню організму, зниженню в крові рівня цукру і «поганого» холестерину.

   Не можливо не згадати про величезну кількість вітамінів, що містяться в цьому золотавому зерні. У складі ячменю знаходяться не просто корисні, а необхідні для здоров'я людини вітаміни групи В (В1, В2, В3, В4, В6, В8 і В9), вітамін Е, А і D. Так само складно не оцінити вміст мікро- і макроелементів : кремній, калій, кальцій, магній, фосфор, нікель, сірка, селен, йод, цинк, бром і багато інших.


Ціна: дог.

Замовити
Змінити мову сайту: