» » Комбікорм для свиней Grover

Комбікорм для свиней Grover (Ціна: дог)

   Шлунок свиней ідентичний до шлунку людини. На відміну від корів, у яких шлунок складається з чотирьох камер, шлунок свині складається з однієї. В результаті такої особливості, свині не можуть споживати таку ж кількість клітковини, як корови. З цієї причини раціон свиней повинен бути більш збалансованим.

   Безперечно, ідеальний раціон для свиней це вологе або «домашнє» годування, коли для свиней готується мішанка. Для цього необхідно відварювати картоплю, овочі, зерно, траву і найрізноманітніші харчові відходи. Великий недолік такого виду годування - залишки швидко закисають. Тобто ви повинні знати, скільки саме свиня з'їсть, щоб уникнути зайвих витрат, або викидати залишки. Але це не завжди зручно і достігаемості, зокрема, коли мова йде про великі фермерські господарства. Тоді на допомогу приходить збалансований комбікорм. Цей вид годування, званий сухим, найбільш збалансований і дозволяє задовольнити потреби організму в поживних речовинах, вітамінах і мінералах. Це один з плюсів сухого годування перед вологим. Готуючи корм самостійно, дуже складно збалансувати харчування.

   При сухому годуванні в поїлках постійно повинна бути вода. Нестача води може привести до уповільнення зростання поросят. Так само слід зазначити, що при сухому вигляді годування послід свиней більш сухий і не має такого інтенсивного аміачного запаху, як при вологому годуванні.

Комбікорм для свиней Grover
Комбікорм для свиней GroverКомбікорм для свиней Grover

 

   ТОВ «Інтерзерноторг» на постійній основі реалізує збалансований комбікорм для свиней GROVER з наступними характеристиками:

  • Ідеально підходить як основний корм для свиней від 35 до 70 кг
  • Протеїн - 169 г/кг
  • Жир - 39 г/кг
  • Клітковина - 35 г/кг
  • Чиста енергія - 2371 ккал/кг або 9,55 МДж/кг
  • Обмінна енергія - 3232 ккал/кг або 13,23 МДж/кг

 

Комбікорм для свиней Grover


Ціна: дог

Замовити
Змінити мову сайту: