» » Комбікорм для свиней Starter

Комбікорм для свиней Starter (Ціна: дог)

   Найскладніший період у житті порося - це відлучення. У цей період поросят відлучають від свиноматки і переводять на корм. Щоб підготувати порося до цього періоду і полегшити йому перехід з молока на новий вид годування, вже з десятого дня життя в його раціон додають деяку кількість корму, незначно збільшуючи порцію щодня. Відлучення здійснюють в 30-45 денному віці за досягнення поросям ваги в 5 кілограм. Як правило, до цього моменту вони здатні їсти практично всі види корму. У цей період необхідний ретельний контроль якості споживаного поросям раціону. Корм повинен бути найвищої якості, свіжими і містити молочний протеїн або рибну муку.

   Після періоду відлучення починається інтенсивний і не менш важливий період - дорощування. Його поділяють на два етапи - дорощування від 12 до 20 кг і від 20 до 30-35 кг. У цей період можлива втрата у вазі поросяти. Це обумовлено введенням в раціон тварини нових видів кормів. Найчастіше свиней продають при вазі 30 кг. В такому випадку перед фермером постає питання про доцільність використання дорогих кормів. Ідеальним рішенням буде використання комбікорму Starter.

   Комбікорм Starter - це сбаллансірованний корм, розроблений для свиней вагою від 20 до 35 кг. Він містить необхідний рівень протеїну, жиру і клітковини, нормалізує pH шлунка і перешкоджає надмірне утворення хвороботворних бактерій в кишечнику. Комбікорм Starter - це ідеальне співвідношення ціни до якості.

Комбікорм для свиней StarterКомбікорм для свиней Starter

   ТОВ «Інтерзерноторг» на постійній основі реалізує збалансований комбікорм для свиней Starter з наступними характеристиками:

  • Ідеально підходить як основний корм для свиней від 20 до 35 кг
  • Протеїн – 177 г/кг
  • Жир – 37 г/кг
  • Клітковина – 34 г/кг
  • Чиста енергія – 2322 ккал/кг або 9,71 МДж/кг
  • Обмінна енергія – 3204 ккал/кг або 13,41 МДж/кг

Ціна: дог

Замовити
Змінити мову сайту: