Соя (Ціна: 17500 грн/т)

СояСоя
 

   Соя належить до роду рослин сімейства бобових. Батьківщиною сої або соєвих бобів є Східна Азія. В даний час соя, як посівна культура, популярна в Азії, Південній Європі, Північній і Південній Америці, Центральній і Південній Африці, Австралії, а так само на островах Тихого і Індійського океанів. Лідером на світовому ринку за рівнем вирощування сої є Америка. Соя популярна у всьому світі завдяки своїй високій концентрації білків, вітамінів і мікроелементів. Крім того соєва промисловість є безвідходної, а тому економічно вигідною.

   За своїм складом соя займає лідируюче положення серед бобових. Так в 100 грамах зрілих соєвих бобів міститься 36,5 м білків, 20 м жирів, 30,1 м вуглеводів. Дуже важливо, що сою часто застосовують в якості замінників продуктів тваринного походження. Це незамінний продукт для людей, які страждають харчовою алергією на тваринні білки.

   Так само в сої в великих кількостях містяться вітаміни А, В1, В2, В5, В4, В6, С, Е, ніацин, фолієва кислота, біотин. Мікроелементи, що входять до складу сої, збагачують організм алюмінієм, бором, залізом, кремнієм, марганцем, фтором і цинком. З макроелементів необхідно виділити велику концентрацію калію, кальцію, магнію, фосфору, сірки і фосфору.

   Лінійка продуктів з соєвих бобів багата і різнопланова. Як продукти харчування, найчастіше ми можемо зустріти сою у вигляді соєвої оліі (рослинної), борошна, молокау, соус, м'яса і тофу (соєвий сир). З відходів переробки соєвих бобів отримують соєву макуху (жмих) і шрот. Ці продукти широко використовуються у виробництві комбікормів для всіх видів тварин і птахів, так як, не дивлячись на технологічний процес обробки бобів, у відходах зберігаються жири, білки і вітаміни, так необхідні для повноцінного раціону тварин.

 

СояСояСоя


Ціна: 17500 грн/т

Замовити
Змінити мову сайту: