Жмих соєвий (макуха) (Ціна: дог.)

   Домінуюча позиція сої та продуктів її переробки на світовому ринку олієнасіння пов'язана з їх високою якістю, особливо якістю білка і амінокислот. Соєві продукти широко застосовуються в різних сферах. Щорічно спостерігається приріст виробництва продуктів з соєвих бобів і їх популярності, як серед виробників, так і серед споживачів.

   Головний продукт, одержуваний з бобів сої - це соєва олія. Її виробляють двома способами - пресування (віджимання) і екстрагування розчинником. Перший спосіб має має за основу вилучення олії з насіння за допомогою шнекового преса. У цьому процесі кінцевим продуктом є соєвий жмих або макуха. Зберігаючи в своєму складі дуже багато протеїну, амінокислот, кальцію, фосфору і інших мінеральних речовин, макуха є чудовою базою для створення високопротеїнових і високоенергетичних кормових сумішей для тварин і птахів. Порівняльна дешевизна робить їх привабливою альтернативою дорогим кормам для тварин. Соєва макуха може використовуватися як окремий вид корму або в складі комбікормів для всіх видів тварин.

 

Жмих соєвий (макуха)Жмих соєвий (макуха)

Жмих соєвий (макуха)

 

   Не варто плутати поняття соєва макуха і соєвий шрот. Хоча різниця і не значна, але все ж ці продукти отримують різними способами, і на виході соєва макуха має більшу олійність в порівнянні зі шротом. Це обумовлено тим, що шрот отримують методом екстрагування зерен, що дозволяє витравити практично 100% масла, що міститься в бобах.

   ТОВ «Інтерзерноторг» має власний цех з виробництва соєвої макухи (жмиху) потужністю 400 т. / міс. і лабораторією для постійного контролю якісті нашої продукції. Одержуваний жмих відповідає ГОСТ 27149-95.

   Ми пропонуємо соєву макуху з наступними характеристиками:

  • Масова частка вологи – 7-10%
  • Масова частка протеїну в перерахунку на суху речовину – 46%
  • Масова частка сирої клітковини в перерахунку на суху речовину – 7%

Ціна: дог.

Замовити
Змінити мову сайту: