Макуха соняшникова (Ціна: дог,)

Макуха соняшникова

   Україна є світовим лідером з виробництва соняшникової олії, а як наслідок і макухи. Макуха - побічний продукт переробки насіння соняшнику на олію. Це популярна складова комбікормів для домашньої худоби і птиці. Макуха з соняшнику має багатий склад вітамінів, протеїну і жирів, що позитивно позначається на здоров'ї тварин і птахів і їх правильному розвитку. У макусі соняшника після віджимання масла жиру залишається від 7 до 10%, що вигідно відрізняє її від шроту. Саме це забезпечує високу енергетичну цінність і поживність комбікормів, до складу яких входить макуха з соняшнику. Крім того макуха містить калій, клітковину, фосфор, вітаміни групи В, натуральні білки, біотин, холін, пантотенову кислоту і багато інших корисних речовин, що дозволяє включити в раціон тварин все необхідне для здорового розвитку та допомагає підвищити продуктивність.

   Головною перевагою макухи з насіння соняшнику є ціна, яка в два рази нижче, ніж ціна на соєву макуху або шрот. Таким чином, досягається оптимальне співвідношення ціни до якості на комбікорм. Крім того макуха може використовуватися не тільки в складі комбікормів, а як окремий вид корму або поживна збалансована добавка.

   Своє застосування макуха знайшла і серед рибалок. Часто її виробляють самостійно вдома, використовуючи примітивні преса.

   ТОВ «Інтерзерноторг» має в своєму розпорядженні цех з виробництва макухи з соняшнику потужністю 400 тонн на місяць. Ми контролюємо якість продукції, що випускається, а так само її відповідність нормам і стандартам України. Це перевага обумовлена наявністю власної лабораторії.


Ціна: дог,

Замовити
Змінити мову сайту: