Паливні гранули (Ціна: 4000 грн/т)

   Пелети (паливні гранули) в наш час набувають все більшої популярності, як альтернативний вид палива. Україна є великим гравцем на експортному ринку пелет. Тільки за перший квартал 2016 року Українські виробники експортували 33 079,6 тонн в країни Європи (за даними Українського біопаливного порталу). Кожного року спостерігається приріст експорту за підсумками кожного кварталу. Давайте розберемося, чому пелети так популярні в Європі:

  1. Екологічно чистий вид палива - для виробництва пелет ми не використовуємо будь-які хімічні домішки. До складу входить тільки деревина. Сировиною для виробництва пелет можуть бути як технічна деревина, так і деревні відходи: тирса, тріска і інші відходи лісозаготівлі і лісопереробки. Таким чином, при спалюванні пеллет в котлах виробляється така ж кількість вуглекислого газу, як і при природному зростанні дерева, що вигідно відрізняє цей вид палива від кам'яного вугілля.
  2. Порівняльна дешевизна - раніше лідером серед видів палива був природний газ. Але останнім часом, у зв'язку з різким стрибком вартості, все більше людей переходять на альтернативні види палива. За рівнем ККД 1 тонна пелет дорівнює 600 м3 природного газу. Не складно прорахувати вигоду від використання пелет при вартості в 2000 грн за тону.
  3. Компактність - для зберігання пелет вам не буде потрібно приміщення з великою площею. Для зберігання пелет вам знадобитися в сім разів менше простору, ніж для зберігання дров або вугілля. Так само, за бажанням, ви можете придбати пелети в 15 і 20 кг. пакетах.

Паливні гранулиПаливні гранулиПаливні гранули

 

   ТОВ «Інтерзерноторг» є виробником пелет (паливних гранул) з хвойних порід дерева. Ми гарантуємо вам високу якість нашого продукту.

   Характеристики паливних гранул:

      - масова частка води - 9,9%

      - масова частка золи - 1,2%

      - масова частка летких речовин - 84,9%

      - масова частка вуглецю - 51,8%

      - масова частка водню - 6,4%

      - найвища теплота згоряння - 5123 ккал

      - найнища теплота згоряння - 4189 ккал

 
Паливні гранулиПаливні гранули

Ціна: 4000 грн/т

Замовити
Змінити мову сайту: